Aby kupić przedmiot, wybierz Rozmiar.
Wybierz jedną z opcji po lewej stronie.

Audew Rękawiczki do wspinaczki, ekran dotykowy, do jazdy na motocyklu, rowerze, na rzep, rękawiczki motocyklowe, rękawiczki do biegania, rękawiczki na rower, rękawiczki zimowe, damskie


Cena: 36,59 zł - 54,83 zł
  • 【Dobry materiał i wykonanie】: rękawice firmy Audew są wykonane z mikrofibry, są odporne na zużycie, oddychające i elastyczne. Przegub jest wyposażony w gumowe etui ochronne. Dzięki temu rękawice Audew są odporne na zużycie i zapobiegają zarysowaniom dłoni.
  • 【Antypoślizgowy z porowatą plecionką】: Powierzchnie dłoni są dodawane wysokiej jakości antypoślizgowej skóry. Antypoślizgowa skóra to porowaty tkany design, który zwiększa tarcie rękawic. Antypoślizgowy i odporny na zużycie. Jeśli masz rzeczy w rękawiczkach, nie musisz się martwić, że spadną.
  • 【Stabilne rękawice】: Na nadgarstku i pod ręką znajdują się regulowane, wydajne zapięcie na rzepy. łącznie dwa zapięcia na rzepy. Możesz nie tylko zapobiec spadaniu rękawicy, ale również zwiększyć jego otarcie. Rękawice Audew lepiej chronią dłonie przed uszkodzeniami.
  • 【Ekran dotykowy z trzema palcami i przenośny haczyk】: W przeciwieństwie do innych rękawiczek rękawice Audew posiadają trzy palce z ekranem dotykowym. Możesz korzystać z telefonu komórkowego, nawet jeśli masz wolne tylko jedną ręką. Ekran dotykowy jest wydajny i stabilny. Na rękawicach znajduje się przenośny haczyk do łatwego przechowywania.
  • 【Przydatne rękawice】: Rękawice Audew są stosowane w wielu obszarach, np. podczas treningu paintballu, uprawiania sportu, na świeżym powietrzu i wspinaczki górskiej. Nadaje się do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak jazda na rowerze, jazda konna, jazda na nartach, wędrówki, bieganie, wędrówki, jazda samochodem, kemping, taktyka i przygoda na świeżym powietrzu itd.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Wzmocnione wewnętrzne powierzchnie dłoni absorbują wstrząsy podczas


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski