88,82zł
Dostawa 24,99 zł : 7 - 10 gru Szczegóły
Dostępny.
88,82 zł () Obejmuje wybrane opcje. Obejmuje początkową miesięczną płatność i wybrane opcje. Szczegóły
Cena
Suma częściowa
88,82 zł
Suma częściowa
Wstępny podział płatności
Koszt wysyłki, data dostawy i suma zamówienia (łącznie z podatkiem) są wyświetlone przy finalizacji zakupu.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka i sprzedaż przez lulusupershop. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Zasady dotyczące zwrotów: Możliwość zwrotu do 31 stycznia 2021
Przedmioty kupione pomiędzy 1 listopada i 31 grudnia 2021, mogą zostać zwrócone do 31 stycznia 2022

Amilian Rogal podróżny z częścią pleców i stójką na kark, plecy, poduszka z pestkami wiśni, poduszka rozgrzewająca, poduszka pod kark, poduszka z ziarnami, prasa cieplna, czerwony

4,2 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 360

Cena: 88,82zł
Brief content visible, double tap to read full content.
Full content visible, double tap to read brief content.
Kolor: czerwony
czerwony
Zaktualizowano inne opcje na podstawie tego wyboru

Ulepsz swój zakup

  • Wszechstronne zastosowanie – masz problemy z napięciem i stwardnieniami w okolicy ramion i karku? Jest to idealne rozwiązanie. Poduszka rozgrzewająca idealnie dopasowuje się dzięki wypełnieniu ziarenkami. Efekt ciepła jest bardzo przyjemny. Ciepło jest oddawane przez dłuższy czas i równomiernie rozprowadzane. Poduszka zapewnia przyjemne ciepło dla karku. Super również w przypadku zachodu brzucha, po prostu zakładaj go jak fartuch. Poduszka może być stosowana zarówno do terapii ciepłem, jak i zimnem.
  • Zastosowanie na ciepło – poduszka z pestek wiśni to poduszka rozgrzewająca, która zapewnia kojące, długotrwałe ciepło. Dzięki pestkom wiśni, które są sprawdzonym akumulacją ciepła, poduszka może pomóc w przypadku bólu i naprężeń i może zapewnić naturalne, delikatne łagodzenie i przyjemny masaż. Wspaniale dopasowuje się do każdego karku. Wnętrze poduszki można łatwo podgrzać w kuchence mikrofalowej lub piekarniku
  • Zimne zastosowanie – w przypadku stosowania na zimno poduszka z pestek wiśni przyjemnie oddaje chłód i pomaga w przypadku ukąszeń owadów, lekkich poparzeń słonecznych, wgnieceń i bólów głowy. Nadaje się jako poduszka chłodząca do lodówki lub zamrażarki. W celu schłodzenia wrzuć do lodówki lub zamrażarki.
  • Wypełnienie: poduszka pod kark ma ok. 1200 g pestek wiśni. Materiał: 100% bawełna. Ciężar poduszki pod kark jest właśnie odpowiedni. Poduszka pod pestki nie jest zbyt ciężka, aby nie naciskać ani zbyt lekka. Przylega mocno do ciała i można pracować również w domu lub w biurze.
  • Zalety: pestki wiśni nie są przetwarzane w procesie chemicznym. Poduszka daje naturalne ciepło lub zimno przez pestki wiśni i pomaga w naturalny sposób produkować bez plastiku. Ta poduszka z pestek wiśni jest nieporównywalna ze sztucznymi, plastikowymi buteleczkami. Nie utrzymuje ciepła tak długo jak inne termofory, które są wykonane z materiałów nieprzyjaznych dla środowiska. Ciepło lub zimno z pestek jest jednak o wiele przyjemniejsze.

Opis produktu

Kolor:czerwony

Opis produktu

Wskazówka dotycząca prania: poduszkę z pestek wiśni należy czyścić tylko wilgotną ściereczką lub gąbką, nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie czyścić chemicznie, nie prasować. Instrukcja użytkowania (może nie być dostępna w języku polskim): poduszka na ok. 5-10 minut w przypadku ok. 130 stopni Celsjusza położyć na talerzu na dolnej szynie wstępnie podgrzewanego piekarnika. Funkcja grillowania powinna zostać wyłączona. w kuchence mikrofalowej: poduszka z pestek wiśni w temperaturze ok. 600 W (średni poziom) ok. 1 minutę. Funkcja grillowania powinna być również wyłączona. Na grzejniku: przy mniejszym zapotrzebowaniu na ciepło poduszka może być podgrzewana na grzejniku. Zastosowanie na zimno: przed schłodzeniem należy umieścić poduszkę na maksymalnie 2 godziny w lodówce lub na maksymalnie 1 godzinę w zamrażarce. Aby uniknąć obcych zapachów, należy włożyć poduszkę do przewiewnego worka plastikowego. Należy pamiętać, że poduszka nie jest produktem medycznym. Uwaga: w przypadku przegrzania i wysychania istnieje ryzyko pożaru. Poduszka rozgrzewająca nigdy nie powinna być podgrzewana bez nadzoru. Należy zapoznać się z instrukcją obsługi kuchenki mikrofalowej i piekarnika. Przed podgrzaniem poduszki w kuchence mikrofalowej lub w piekarniku należy koniecznie upewnić się, że w instrukcji obsługi producenta nie można wykluczyć podgrzewania poduszek z pestek wiśni lub ziaren. Proszę zwrócić uwagę: Kolory są postrzegane indywidualnie w różny sposób. Wygląd może się różnić w zależności od używanego sprzętu komputerowego. Dlatego różnice w kolorze między zdjęciem a rzeczywistym materiałem są nieuniknione.

Wskazównki bezpieczeństwa

Uwaga! : Nie nadaje się dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia, ze względu na niebezpieczeństwo uduszenia wskutek połknięcia drobnych elementów. Przed każdym użyciem należy dokładnie sprawdzić, czy wszystkie szwy są nienaruszone. W przypadku luźnych szwów istnieje niebezpieczeństwo połknięcia i uduszenia. Poduszka rozgrzewająca nie jest zabawką dla dzieci. Nie należy używać poduszki bez nadzoru osób dorosłych. Ryzyko poparzenia: należy sprawdzić temperaturę poduszki cieplnej przed jej użyciem lub udostępnić innym osobom testując temperaturę na grzbiecie dłoni. KONIECZNIE UWAGA: Przed ponownym podgrzaniem poduszki należy pozostawić do całkowitego ostygnięcia. W przypadku zbyt długiego podgrzewania, zbyt wysokiego poziomu mocy lub włączonej funkcji grillowania, zarówno w kuchence mikrofalowej, jak i w piekarniku może dojść do przegrzania i uszkodzenia poduszki, oparzeń skóry lub nawet uszkodzeń pożaru. Również ekstremalne chłodzenie (trwałe przechowywanie w zamrażarce) może uszkodzić poduszkę wiśniową. Producent odrzuca każdą odpowiedzialność za szkody lub ich konsekwencje powstałe na skutek niewłaściwego postępowania lub braku nadzoru.

Informacje o produkcie

Kolor:czerwony

Szczegóły techniczne

Informacje ogólne

Informacje dodatkowe


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

4,2 z 5 gwiazdek
4,2 na 5
360 opinie/i z całego Świata

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski

Najlepsze opinie o produkcie

Dulce M.
1,0 z 5 gwiazdek Geht zurück
Opinia napisana w Niemczech dnia 1 kwietnia 2021
Kolor: ciemnoszaryZweryfikowany zakup
4 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Luc Guitar
5,0 z 5 gwiazdek Gefällt sehr
Opinia napisana w Niemczech dnia 1 lutego 2021
Kolor: ciemnoszaryZweryfikowany zakup
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Susanne
2,0 z 5 gwiazdek Optisch sehr schön, aber ACHTUNG: schon beim zweiten Mal defekt!!!
Opinia napisana w Niemczech dnia 10 lutego 2021
Kolor: ciemnoszaryZweryfikowany zakup
Obraz klienta
2,0 z 5 gwiazdek Optisch sehr schön, aber ACHTUNG: schon beim zweiten Mal defekt!!!
Opinia napisana w Niemczech dnia 10 lutego 2021
Ich habe mich sehr über mein neues Nackenkissen gefreut - vor allem über die Größe. Leider musste ich feststellen, dass es bereits nach dem zweiten Mal Bandflecken und sogar Löcher aufweist. Ich habe die Bedienungsanleitung genau beachtet, max. 1 Min in der Mikrowelle bei max. 600 Watt - ich habe meine Mikrowelle sogar nur auf 500 Watt !! eingestellt gehabt. Vorher habe ich das Kissen mit einem feuchten Tuch abgewischt und über Nacht trocknen lassen. Ich bin echt enttäuscht :( Nun flicke ich das Kissen und hoffe ich kann es weiterhin nutzen.
Obrazy w tej opinii
Obraz klienta Obraz klienta
Obraz klientaObraz klienta
Katrin
3,0 z 5 gwiazdek Zu kurze Wärme
Opinia napisana w Niemczech dnia 2 sierpnia 2020
Kolor: czerwonyZweryfikowany zakup
Tami
4,0 z 5 gwiazdek Der Winter kann kommen
Opinia napisana w Niemczech dnia 23 października 2021
Kolor: Pióro szareZweryfikowany zakup