76,00 zł
DARMOWA dostawa: Piątek, 16 kwi dla zamówień o wartości powyżej 100,00 zł realizowanych przez Amazon.
Dostawa priorytetowa: Czwartek, 15 kwi
Zamów w ciągu 23 godz. i 48 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez WIESEMANN 1893 DE w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Amerykański młotek ciesielski 20 oz z uchwytem z włókna szklanego 2 K z serii ENFORCE firmy WIESEMANN 1893 I Główka młotka kuta i hartowana indukcyjnie I 80508

4,5 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 302

Cena: 76,00 zł
młotek ciesielski 20 oz

Ulepsz swój zakup

  • MŁOTEK DO GWOŹDZI 20 OZ – młotek ciesielski z kutą główką w stylu amerykańskim z serii ENFORCE. Rękojeść jest bardzo długa, co zapewnia dużą siłę dźwigni. Rozkład masy główki i trzonka FIBER 2K minimalizuje wibracje i zwiększa bezpieczeństwo pracy.
  • GŁÓWKA MŁOTKA – amerykański styl kutej matrycowo głowicy młotka. Boki są pomalowane na czarno, powierzchnie robocze są z jasnej stali. Dla zapewnienia bezpiecznej pracy pasy są hartowane zgodnie ze specyfikacją oraz posiadają precyzyjnie szlifowane łamane krawędzie. Pazurki są szczególnie precyzyjnie wykonane, aby zapewnić krawędzie chwytne.
  • FIBER 2K – młot wyposażony jest w dwuskładnikowy trzon z włókna szklanego o długości 92 cm. Zielony element z włókna szklanego zapewnia szczególnie wysoką absorpcję wstrząsów, a jednocześnie jest znacznie bardziej wytrzymały niż uchwyt drewniany. Czarny element z tworzywa termoplastycznego ergonomicznie dopasowuje się do dłoni i zapewnia antypoślizgową powierzchnię. Trzonek jest trwale połączony z główką młotka.
  • DURABLE - Głowica jest kuta z drobnoziarnistej stali węglowej. W celu udoskonalenia, każda główka młotka jest poddawana obróbce cieplnej, a następnie hartowana indukcyjnie.
  • WIESEMANN 1893 seria ENFORCE – seria ENFORCE obejmuje szczególnie wytrzymałe narzędzia udarowe i dźwigniowe firmy WIESEMANN 1893. Wszystkie artykuły z serii ENFORCE zostały zaprojektowane do pracy z dużymi siłami ścinającymi i dźwigniowymi. Dzięki doborowi szczególnie wytrzymałych gatunków stali i procesom hartowania, narzędzia nadają się do zastosowania w przemyśle, domu i rzemiośle.

Informacje o produkcie

Rozmiar:młotek ciesielski 20 oz

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Rozmiar:młotek ciesielski 20 oz

Seria ENFORCE obejmuje wyjątkowo wytrzymałe narzędzia udarowe i dźwigniowe Wiesemann 1893. Wszystkie artykuły z serii ENFORCE zostały zaprojektowane z myślą o wysokich siłach zgarniania i dźwigni. Dzięki doborowi wyjątkowo wytrzymałych rodzajów stali i technologii utwardzania narzędzia nadają się do zastosowań w przemyśle, domu i rzemiośle. Kuta głowica uderzająca jest lakierowana na czarno po bokach, powierzchnie robocze są wykonane z blachy stalowej. Dla bezpiecznej pracy pasy są odpowiednio hartowane i odpuszczane za pomocą precyzyjnie oszlifowanej krawędzi. Niezależnie od tego, czy chodzi o ścianę, czy drewniane rozłupy: ten młot przybitnika nie zna ograniczeń.


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie klientów

4,5 z 5 gwiazdek
4,5 na 5
302 opinie/i z całego Świata
Jak wygląda obliczanie ocen?

Najlepsze opinie z Polski

0 dostępnych opinii oraz 0 ocen/y klientów z Polski
Ross Smith
5,0 z 5 gwiazdek Pretty good. Probably better out there.
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 18 listopada 2020
Rozmiar: młotek ciesielski 16 ozZweryfikowany zakup
M. Neale
1,0 z 5 gwiazdek Claw Hammer with Nail Holder
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 9 kwietnia 2019
Zweryfikowany zakup
MAGGIEMAC
5,0 z 5 gwiazdek Sturdy and useful hammer
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 3 listopada 2020
Zweryfikowany zakup
Chris
5,0 z 5 gwiazdek Good
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 14 kwietnia 2019
Zweryfikowany zakup
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Patryk Machola
5,0 z 5 gwiazdek Decent
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 15 stycznia 2020
Rozmiar: młotek ciesielski 20 ozZweryfikowany zakup