58,15 zł
DARMOWA dostawa: Piątek, 16 kwi dla zamówień o wartości powyżej 100,00 zł realizowanych przez Amazon.
Dostawa priorytetowa: Jutro
Zamów w ciągu 56 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez WIESEMANN 1893 DE w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Duży młotek ślusarski 500 g z trzonkiem z włókna szklanego 2K z serii ENFORCE firmy WIESEMANN 1893 I Główka młotka kuta i hartowana indukcyjnie I 80447

4,7 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 285

Cena: 58,15 zł
500g

Ulepsz swój zakup

  • MŁOTEK ŚLUSARSKI 500 G – wysokowydajny młotek z kutą główką typu niemieckiego wg DIN 1041 z serii ENFORCE. Rękojeść jest wyjątkowo długa, co pozwala na szczególnie wysokie przenoszenie siły. Główka młotka z precyzyjnym szlifem oferuje 7,3 cm² powierzchni uderzenia. Rozkład masy główki młotka i trzonka FIBER 2K minimalizuje wibracje i zwiększa bezpieczeństwo pracy.
  • GŁÓWKA MŁOTKA – kuta matrycowo główka udarowa zgodna z DIN 1041. Boki są pomalowane na czarno, powierzchnie robocze mają stalowy połysk. Dla zapewnienia bezpiecznej pracy pasy są hartowane zgodnie ze specyfikacją oraz posiadają precyzyjnie szlifowane łamane krawędzie.
  • FIBER 2K – młot wyposażony jest w dwuskładnikowy trzon z włókna szklanego o długości 92 cm. Zielony element z włókna szklanego zapewnia szczególnie wysoką absorpcję wstrząsów, a jednocześnie jest znacznie bardziej wytrzymały niż uchwyt drewniany. Czarny element z tworzywa termoplastycznego ergonomicznie dopasowuje się do dłoni i zapewnia antypoślizgową powierzchnię. Trzonek jest trwale połączony z główką młotka.
  • WYTRZYMAŁY – główka jest kuta z drobnoziarnistej stali węglowej. W celu uszlachetnienia, każda główka młotka jest poddawana obróbce cieplnej, a następnie hartowana indukcyjnie.
  • WIESEMANN 1893 seria ENFORCE – seria ENFORCE obejmuje szczególnie wytrzymałe narzędzia udarowe i dźwigniowe firmy WIESEMANN 1893. Wszystkie artykuły z serii ENFORCE zostały zaprojektowane do pracy z dużymi siłami ścinającymi i dźwigniowymi. Dzięki doborowi szczególnie wytrzymałych gatunków stali i procesom hartowania, narzędzia nadają się do zastosowania w przemyśle, domu i rzemiośle.

Informacje o produkcie

Rozmiar:500g

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Rozmiar:500g

Wszystkie młotki ślusarskie z serii ENFORCE są wyposażone w precyzyjnie oszlifowane głowice młotków z zoptymalizowanymi powierzchniami uderzenia. Boki są polakierowane na czarno, powierzchnie robocze są wykonane ze stali. Rozkład ciężaru głowicy i trzonka FIBER 2K minimalizuje wibracje i zwiększa bezpieczeństwo pracy. Ten młotek jest dostarczany z naszym dwuskładnikowym trzonkiem z włókna szklanego. Główka jest kuta z drobnoziarnistej stali węglowej. Do uszlachetnienia każda głowica młotka jest poddawana obróbce cieplnej, a następnie utwardzana indukcyjnie. Dla bezpiecznej pracy pasy są hartowane i wpuszczone z precyzyjnie szlifowanym pęknięciem. Zielony komponent z włókna szklanego zapewnia wyjątkowo wysoką absorpcję wstrząsów i jest jednocześnie znacznie bardziej wytrzymały niż drewniany trzonek. Czarny komponent termoplastyczny dopasowuje się do dłoni i zapewnia antypoślizgową powierzchnię.


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie klientów

4,7 z 5 gwiazdek
4,7 na 5
285 opinie/i z całego Świata
Jak wygląda obliczanie ocen?

Najlepsze opinie z Polski

0 dostępnych opinii oraz 0 ocen/y klientów z Polski
Night owl
5,0 z 5 gwiazdek Excellent 100g hammer for more delicate jobs
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 12 czerwca 2020
Rozmiar: 100gZweryfikowany zakupNagrody dla pierwszych oceniających(Co to jest?)
Andy J Norbury
5,0 z 5 gwiazdek Best I've had
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 14 czerwca 2020
Rozmiar: 100gZweryfikowany zakupNagrody dla pierwszych oceniających(Co to jest?)
James G
5,0 z 5 gwiazdek Quality tool for your belt
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 5 czerwca 2020
Rozmiar: 500gZweryfikowany zakupNagrody dla pierwszych oceniających(Co to jest?)
eibs
5,0 z 5 gwiazdek .
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 25 marca 2021
Rozmiar: 500gZweryfikowany zakup
Mark Madden
5,0 z 5 gwiazdek Great hammer
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 26 marca 2021
Rozmiar: 300gZweryfikowany zakup